تبلیغات هدفمند چیست؟

پیامک

 

شکی نیست که هرکالا و خدمتی که تولید و عرضه میشود نیازمند به خریدار ویا همان مشتری است که این مشتری در دنیای تبلیغات و رسانه اصطلاحاً مخاطب نامیده می شود.وباز شکی نیست که اگر خدمت و یا کالایی بیشترین مشتری و فروش را داشته باشد بازهم بدون داشتن یک ارتباط نزدیک و تنگاتنگ با مخاطبین خود نمی تواند در میان لشکری از رقیبان و فعالین اقتصادی جامعه مدت زیادی دوام آورد و کمی غفلت از ارتباط با مخاطب کافیست تا تولید کننده دیگری از راه رسیده و گوی سبقت را از وی برباید.

از آن گذشته تجربه ثابت نموده که بتدریج و با گذشت زمان  ذائقه مشتری ها دستخوش تغییرات گشته و از اینروی مدام از تعداد مشتری های قدیم کاسته می گردد بنابرین تولید کنندگان نیز مدام باید بدنبال جذب مشتریان جدیدتری برای کالا و یا خدمات خود باشند و همینجاست که تبلیغات ضرورت و اهمیت خود را نشان می دهد.

به همین دلیل اطلاع رسانی وتبلیغات امری اجتناب ناپذیر است که هرفعالی در دنیای بزرگ و پیچیده اقتصاد باید همیشه مدنظر داشته باشد.وبی شک تبلیغاتی مؤثر و مفید است که از کانالی درست و با شیوه ای مناسب و بجا صورت بگیرد.

دنیای ما پرشده است از سایت های تبلیغاتی ریز و درشت که همه روزه بصورت قارچ گونه پدیدار می شوند ولی آیا میشود به همه اعتماد کرد؟

چشمان خود را گشوده و تبلیغات خود را به کسانی بسپارید که از همان ابتدای شروع کارشان بدنبال شفاف سازی فعالیت رسانه ای خود از طریق کسب مجوزهای قانونی ولازم هستند.

تبلیغات خود را به ما بسپارید. ثبت تبلیغات درسایت کسب و کار رایگان است ولی امکان ثبت انواع آگهی ویژه نیز وجود دارد .لطفاً برای مشاهده شرایط و تعرفه ثبت آگهی های ویژه روی لینک این آگهی کلیک نمایید.

فهرست مطالب

0 0 رای ها
امتیازدهی به مطلب
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
title

فرم ثبت درخواست سفارش

خوش آمدید .

برای ورود اطلاعات زیر را تکمیل کنید
Right Menu Icon